20 декабря: Концерт-сатсанг

Автор: cha.com.ua - Последнее обновление: 4 Декабрь 2014, 9:08 - Поделиться! - Прокомментировать!

Олеся ЧарівнаВ суботу 20 грудня о 19:00 запрошуємо на

Відлуння Тиші

Музично-поетичний сатсанг у формі концерту

Виступає Гаятрі Деві Дасі (Олеся Чарівна) – співачка, композитор, поетеса, майстер співу та поезії у стилі дзен.

Перед концертом – традиційна чайна церемонія з колекційним китайським чаєм.

Вартість квитка, що включає чайну церемонію, 120 грн.

Свято Різдва Христового з року в рік нагадує нам про те, що настала Нова Епоха. Бог явив Себе через Свого Сина в людському тілі як посланця найвищої і наймогутнішої Заповіді – Заповіді Любові, Яка є безумовною нескінченною Милістю, несказанною Красою і невимовною Благістю – тими якостями Бога, що вищі за закон справедливості і воздаяння.

Прихід Сина Божого Ісуса Христа провіщали ведичні Святі Писання задовго до того, як сам цей прихід став можливим. На превеликий жаль, матеріальна природа цього світу зуміла перетворити живе Послання Любові на мертву форму панівної релігії, але, на щастя, не повністю.

В усі часи були ті, хто йшли шляхом Духу, а не букви, і тому для багатьох сьогодні Свято Різдва – це нагадування Ким є насправді кожен з нас, Хто є нашою сутністю, для Кого і для Чого ми прийшли в цей світ.

 

«Відлуння Тиші» — музично-поетичний сатсанг, на якому відбуватиметься спілкування з Божественим через форму мистецтва. Ви почуєте дзен-поезії – вільні вірші, які записані у стані медитації та етно-бхаджани – вокальні твори, що поєднують українські народні різдвяні пісні з мантрами на санскриті.

Концерт, який твориться тут і тепер – саме для тих, хто на нього прийде, з простору медитації.

Концерт, який розриває шаблони сприйняття, шаблони релігійні та мистецькі. Слухачі входять у надчуттєву реальність, де розчиняються умовності простору, часу, соціальних ідентифікацій, і усвідомлюють себе вічною Душею, що прийшла у цей світ з єдиною метою – повернутись Додому – до своєї Небесної Вітчизни, Туди, де все є Любов.

Написать комментарий

*