Выставка живописи

Автор: cha.com.ua - Последнее обновление: 19 Ноябрь 2011, 17:14 - Поделиться! - Прокомментировать!

ЧерноморченкоУважаемые Гости! В зале для практик ЧАЙНОГО КЛУБА сейчас проходит

выставка символической живописи

Автор работ — ВАЛЕНТИНА ЧЕРНОМОРЧЕНКО (г. КИЕВ)

Приглашаем Вас созерцать и чувствовать (если в зале нет в данный момент занятий — уточняйте, пожалуйста, у администратора)

Вход свободный

Все работы (кроме одной) продаются. Вы можете уточнять все вопросы у администратора или продавца.

«Художній світ Валентина Черноморченко бачить у поєднанні чоловічого і жіночого начал, у їх взаємодії. …Та в усіх складнощах сприйняття і освоєння всього, що становить внутрішнє і зовнішнє людини, є у мисткині дуже чіткі і у своїй визначеності – прості, сказали б орієнтири…» — Володимир Підгора (заслужений діяч мистецтв України)
« Я, Чорноморченко Валентина Іванівна, народилася, вчилася, працювала і працюю в м. Києві… Не знаю, наскільки тішилися батьки і сестра моєю появою, а я вдячна їм і Богові за той світ, який було даровано мені.

Самовираження «вилазило» з мене, мабуть, раніше, ніж я почала говорити. Тому двір, де я гуляла, був весь розмальований крейдою…

І ось я на десятому небі, адже вступила до Київського художньо-промислового технікуму на відділення конструювання. Нарешті здійснилася моя мрія – я художник! У цей період навчання, творчого підйому, весни і молодості і спрацювала життєдайна сила любові. Тоді ж я вийшла заміж. Я дуже вдячна своєму чоловікові, який поки що витримує, підтримує, утримує , тримає мене.

картинаПо закінченню навчання почала працювати на Київській кіностудії науково-популярних фільмів художником-фазовщиком.

Стримати свою бурхливу натуру було дуже важко, і мені трапилася нагода піти працювати на Київський комбінат монументально-прикладного мистецтва, звідки, як говорили старожили, самі не йдуть, а виносять.

Настав час виконати свій обов’язок перед Богом і людьми. У мене народилися дві чудові дівчинки. Вони обидві прийшли у це життя в один день, одне число, один місяць з різницею в шість років. Коли дівчатка підросли, мені запропонували путівку на Кавказ….Додому я повернулася зовсім іншою людиною…

Та настав день, коли мої картини зчинили бунт, вимагаючи глядача… Потім були виставки у музеях Тараса Шевченка, Павла Тичини, музей літератури, театральному осередку «Бенефіс». Будинку Актора, дзвіниці храму Миколи Набережного та інших місцях, але перше хрещення я отримала саме в Будинку письменників…» — ВАЛЕНТИНА ЧЕРНОМОРЧЕНКО (ФРАГМЕНТИ АВТОБІОГРАФІЇ)

На выставке представлены такие работы:  «НАШЕ БУТТЯ», «АВЕ МАРІЯ», «РІЗДВО», «ПРОБУДЖЕННЯ», «ПЕРЕДЧУТТЯ ЛЮБОВІ», «БЕЗСМЕРТЯ», «ІНЬ ЯН», «ЗЕМЛЯ В ОБІЙМАХ», «ОЧИЩЕННЯ», «МОЛИТВА», «ТРИЄДНІСТЬ», «ДЗВІН», «БУТТЯ».

Категория: Новости • • Наверх

Написать комментарий

*